Npwzx6t9tgupztmmemgf

Liceum: Wszystko o liceum za granicą

Webinar Moniki Borowiec

W trakcie szkolenia online nasza specjalistka Monika Borowiec odpowie na najważniejsze pytania dotyczące liceum za granicą.
W tym między innymi:

1. Dlaczego warto wyjechać do liceum za granicę?
2. Jakie kraje brać pod uwagę?
3. Czym różnią się systemy edukacji w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach?
4. Jak wybrać szkołę - na co zwrócić uwagę?
5. Jak wygląda proces aplikacji do liceum?
6. Przegląd najbardziej popularnych szkół partnerskich Elab

Twój instruktor

Elab

Elab to organizacja doradcza ds. edukacji, oferująca indywidualne porady dotyczące aplikowania na studia zagraniczne. Elab pomaga również przygotować się na każdym etapie procesu aplikacyjnego. Współpracujemy z opiekunami, którzy obecnie studiują i nauczają na najlepszych uniwersytetach na świecie.

Program nauczania

First Section
Dostępne w dni
dni po zapisaniu się

Często zadawane pytania

Jakie są terminy początku i końca kursu?
Kurs się zaczyna i nigdy nie kończy! Jest to kurs online, którym każdy może indywidualnie zarządzać - Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz i w jakim tempie przerabiasz materiał.
Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Co powiesz na nielimitowany dostęp? Po zapisaniu się na kurs, będziesz mieć do niego nieograniczony dostęp na wszystkich swoich urządzeniach przez tak długi czas, jak tylko sobie życzysz.
A co jeśli kurs mi się nie spodoba?
Bardzo zależy nam, żebyś był zadowolony! Jeśli nasz kurs nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami w ciągu pierwszych 30 dni i zwrócimy Ci pełen koszt zakupu.

Rozpocznij teraz!