Rybmlcfrqrkv29zfqf58

Studia w Danii!

Wszystko o aplikacji i studiowaniu w Danii!

Zdajesz w tym roku maturę, a może kończysz licencjat? Marzysz o studiach w Danii? Świetnie trafiłeś! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bezpłatny webinar, na którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące aplikacji i tego jak się studiuje na duńskich uniwersytetach.

Poprowadzi go Aleksandra Betcher - nasza konsultantka oraz studentka VIA University College i Business Academy Aarhus.

Na tym kursie przygotowanego przez Elab dowiesz się:

1. Jak wybrać odpowiedni kierunek i uniwersytet? Jak wygląda system edukacyjny w Danii?
2. Jak przebiega aplikacja i jakie wymagania trzeba spełnić?
3. Jak wyglądają finanse? Na jakie wsparcie ze strony duńskiego rządu możemy liczyć?
4. Jak w rzeczywistości wyglądają studia, życie i praca w Danii?
5. Jakie mamy uczelnie partnerskie w Danii?

Dania jest atrakcyjnym miejscem do studiowania przede wszystkim dlatego, że studia w tym kraju są darmowe dla obywateli UE. Ponadto studia są w języku angielskim, więc w wolnym czasie na spokojnie możecie rozpocząć naukę duńskiego (kursy są bezpłatne).

To jedyny taki webinar w całej Polsce i przeprowadzimy go dla Ciebie bezpłatnie!

Nie czekaj, zarejestruj się i dołącz do Elab Lovers już dziś!


Twój instruktor


Elab
Elab

Elab to organizacja doradcza ds. edukacji, oferująca indywidualne porady dotyczące aplikowania na studia zagraniczne. Elab pomaga również przygotować się na każdym etapie procesu aplikacyjnego. Współpracujemy z opiekunami, którzy obecnie studiują i nauczają na najlepszych uniwersytetach na świecie.


Często zadawane pytania


Czy jest pomóc Elab całkowicie bezpłatna do Danii?
Tak, pomagamy w aplikacji na uczelnie w Danii bezpłatnie.
Do kiedy musisz mieć komplekt dokumentów?
Nasi konsultanci są gotowi, aby pomóc Ci bezstresowo przejść przez proces aplikacji do duńskich akademii. Upewnimy się, przed otwarciem aplikacji do Danii (1 lutego) skompletujesz wszystkie potrzebne dokumenty oraz wyślesz aplikacje w terminie.
Co zyskują nasi aplikanci?
Dajemy możliwość poznania innych ludzi aplikujących na duńskie uczelnie, abyście mogli łatwo i sprawnie szukać wspólnie mieszkania i znaleźć przyjaciół jeszcze przed wyjazdem do Danii.
Jaki jest termin składania aplikacji na studia w Danii?
Termin składania aplikacji na studia w Danii mija 15 marca. Po tej dacie nie można już składać aplikacji, dlatego ważne jest, abyś nie zwlekał z aplikacją do ostatniej chwili. Aplikacja otwiera się w lutym, dlatego już w styczniu zabierz się do pracy. Nasi konsultanci dostarczą Ci wszelkie niezbędne instrukcje aplikacji.
Czym się różnią studia w Danii?
Studia w Danii wyglądają inaczej, niż studia w Polsce. Przygotuj się na małą ilośc wykładów i dużo pracy w grupie. Elastyczność i niezależność – nauczysz się świetnej organizacji czasu.
Jakie wymagania mają duńskie uniwersytety i akademie?
Duńskie akademie akceptują polską maturę. Jednak nie tylko matura liczy się na duńskich akademiach. Co jeszcze będzie brane pod uwagę? Twoje świadectwa z liceum Liczba godzin z konkretnych przedmiotów jaką miałeś w liceum Dodatkowe osiągnięcia, wolontariaty, praktyki. Aby studiować w Danii będziesz też musiał znać język angielski przynajmniej na poziomie B2 - test językowy można zdać w biurze Elab.
Ile kosztują studia w Danii?
Studia w Danii są bezpłatne dla obywateli Unii Europejskiej Można łączyć studia z pracą; pracując 12 godzin tygodniowo, możemy starać się o dodatkowe dofinansowanie od rządu duńskiego (SU) w wysokości do 5000 DKK miesięcznie. Oprócz standardowego wynagrodzenia dostajesz dodatkowe pieniądze! Całkowity miesięczny koszt utrzymania to ok. 5000 - 6000DKK (2500-3000 PLN)

Dziękujemy że jesteś z Elab!

Rozpocznij teraz!