3k7ipbfhspwlhf7wtqwf

Studia magisterskie w Anglii

Magisterka na Wyspach

Webinar dla wszystkich, którzy kończą licencjat i myślą o dokończeniu studiów magisterskich w UK (magisterka na Wyspach trwa tylko rok!).

Na webinarze dowiesz się:
- Jakie są dostępne opcje finansowania dla aplikantów na studia magisterskie?
- Które uczelnie oferują najlepsze stypendia dla magistrów
- Jak szybko i sprawnie złożyć aplikację na studia magisterskie
- Jak podejść do wyboru kierunków studiów

Webinar prowadzi Olga Siczek - Założycielka Elab Education Laboratory i absolwentka City, University of London.

Myślisz o studiach magisterskich w UK, masz pytania - napisz do nas na [email protected] albo zadzwoń 602 751 351. Dołącz do naszej grupy na Facebooku dla magistrów w UK www.facebook.com/groups/38996. Wolisz, żebyśmy to my się odezwali? Pamiętajcie w aplikacji pomożemy Ci bezpłatnie! Nie wiesz co chciałbyś studiować? Szukaj inspiracji, korzystając z naszej wyszukiwarki kierunków - www.kierunki.elab.edu.pl Poznaj nasze uniwersytety partnerskie: www.studia.elab.edu.pl

Jeśli informacje zawarte w naszym webinarze okazały się pomocne - zachęcamy do lajkowania i zostawiania komentarzy!

Do usłyszenia!
Zespół Elab


Twój instruktor


Elab
Elab

Elab to organizacja doradcza ds. edukacji, oferująca indywidualne porady dotyczące aplikowania na studia zagraniczne. Elab pomaga również przygotować się na każdym etapie procesu aplikacyjnego. Współpracujemy z opiekunami, którzy obecnie studiują i nauczają na najlepszych uniwersytetach na świecie.


Często zadawane pytania


Jakie są terminy początku i końca kursu?
Kurs się zaczyna i nigdy nie kończy! Jest to kurs online, którym każdy może indywidualnie zarządzać - Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz i w jakim tempie przerabiasz materiał.
Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Co powiesz na nielimitowany dostęp? Po zapisaniu się na kurs, będziesz mieć do niego nieograniczony dostęp na wszystkich swoich urządzeniach przez tak długi czas, jak tylko sobie życzysz.

Rozpocznij teraz!