Jak możemy Ci pomóc?

Strategiczne doradztwo edukacyjne

Akademia Elab

Nasza oferta składa się z pakietów PREMIUM obejmujących strategiczne doradztwo edukacyjne. Na podstawie Twoich potrzeb i preferencji pomożemy Ci przy wyborze uniwersytetów, pisaniu esejów aplikacyjnych oraz referencji i w przygotowaniu wszelkich innych potrzebnych dokumentów - będziemy Cię wspierać aż do samego wyjazdu na studia. Naszym celem jest Twój sukces i satysfakcja!

Diagnostyka

Oferujemy testy diagnostyczne na uczelnie, gdzie egazaminy wstępne są wymagane. Diagnostyk,a jest tworzona jest przez ekspertów , by rzeczywiście sprawdzić Twój poziom wiedzy na poczatku procesu aplikacyjnego i okreslić konkretne obszary, nad którymi będziesz pracować z konsultantem i mentorem.

Dowiedz sie więcej

Pakiety PREMIUM

Pakiety Premium są dla osób, które chcą przygotowac aplikację na stdia zagraniczne na najwyższym poziomie i nie boją sie myśleć o uczelniach z pierwszych miejsc rankingów światowych!

Dowiedz sie więcej

Pomoc w przygotowaniu dokumentów do aplikacji i przyswojenie wiedzy do egzaminów

Elab pomoże Ci przyswoić wiedzę niezbędną do nawet najtrudniejszych testów. Oferujemy też korepetycje do matury polskiej oraz matury międzynarodowej, a także certyfikatów języka angielskiego. Nasi konsultanci i mentorzy pomoga Ci także napisać najwyższej jakości eseje aplikacyjne, by to właśnie Ciebie wybrali rekruterzy.

Dowiedz sie więcej

Bezpłatna pomoc w aplikacji

AKADEMIA ELAB

Elab ma ponad 60 uniwersytetów partnerskich w Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii i Stanach Zjednoczonych. Oferujemy bezpłatną* pomoc w aplikacji na nasze uniwersytety partnerskie, która obejmuje raport o uniwersytetach, Personal Statement (esej aplikacyjny) i pomoc przed wyjazdem na studia.

pomoc bezpłatna jest dostępna tylko dla kandydatów z krajów Unii Europejskiej

Bezpłatna pomoc w aplikowaniu

Z bezpłatną pomocą Elab proces aplikacji na studia za granicą będzie łatwy, przyjemny, ale przede wszystkim skuteczny. 100% naszych aplikantów dostaje ofertę pozytywną od zagranicznej uczelni.

Dowiedz sie więcej

Poznaj szeroką ofertę naszych uniwersytetów partnerskich

Elab współpracuje z ponad 60 uniwersytetami w Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii i Stanach Zjednoczonych. Pomożemy Ci w aplikacji za darmo*! Dowiedz się więcej o bezpłatnej pomocy w w sekcji Aplikacja na studia.

pomoc bezpłatna jest dostępna tylko dla kandydatów z krajów Unii Europejskiej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Uwielbiamy pomagać naszym aplikantom w spełnianiu ich marzeń. Zrób pierwszy krok i wypełnij nasz krótki formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku godzin.

Zostaw swój kontakt