Poznaj naszych mentorów

Nasi mentorzy pracowali ciężej niż niejeden rodowity Brytyjczyk, aby dostać się na wymarzony Oxford albo Cambridge. Godzinami dopracowywali techniki egzaminacyjne, bo musieli pokonać nie tylko innych aplikantów z kraju, ale także z całego świata. Międzynarodowość to nasza unikalna cecha i dlatego Elab to najlepsza jakość za najlepszą cenę wśród wszystkich ofert.

Przemysław Jeziorowski
Uniwersytet Lancaster, Socjologia i ekonomia

"Absolwent uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wolnego Uniwersytetu w Berlinie oraz uniwersytetu w Lancaster. Swoje zainteresowania naukowe skupia na stosunkach polsko-niemieckich oraz drugiej wojnie światowej. Doświadczenie zdobywał w amerykańskich korporacjach zajmujących się doradztwem strategicznym. Jego pasją są języki obce. Z Fundacją Elab współpracuje od tego roku, specjalizując się w profesjonalnym doradztwie na studia medyczne oraz Art&Design."

Przemysław Jeziorowski
Uniwersytet Lancaster, Socjologia i ekonomia
Ewelina Janas
Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie, Prawo

"Studentka prawa i niderlandystyki, wielokrotna stypendystka Rektora, Marszałka Województwa i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Z Fundacją Elab współpracuje od 2014 roku, specjalizując się w profesjonalnej edycji dokumentów aplikacyjnych. Pasjonatka języków obcych i gotowania, naukowo zainteresowana komparatystyką prawniczą i prawnymi regulacjami dotyczącymi szkolnictwa wyższego."

Ewelina Janas
uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie, Prawo
Monika Borowiec
Uniwersytet Warszawski, Historia, Europeistyka wschodniosłowiańska

"Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, jednak jej największą pasją zawodową jest pisanie. Przez cztery lata pracowała jako dziennikarz w tygodniku powiatowym. Na bieżąco tworzy treści na strony internetowe, zajmuje się tłumaczeniami oraz edycją tekstów w języku polskim i angielskim. Do jej zainteresowań naukowych należy film jako źródło historyczne oraz historia Nowego Jorku. W wolnym czasie rozwija swoje umiejętności kulinarne, interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu oraz holistycznym podejściem do życia."

Monika Borowiec
Uniwersytet Warszawski, Historia, Europeistyka wschodniosłowiańska
Krystian Tews
Uniwersytet Jagielloński, Prawo

"Prawnicze wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Instytucie Studiów Zaawansowanych w Warszawie oraz na Uniwersytecie w Groningen w Holandii. Specjalista prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii, doświadczony w pracy w renomowanych kancelariach, organizacjach pożytku publicznego i w szwajcarskiej instytucji finansowej. Futurysta, pasjonat historii i filozofii myśli politycznej, na bieżąco wsłuchuje się w nowe trendy rozwiązań technologiczno-społecznych. "

Krystian Tews
Uniwersytet Jagielloński, Prawo
Joanna Koper
Uniwersytet w Tel-Avivie, Kulturoznastwo, Politologia

"Psycholog, trener i konsultant. Absolwentka UMCS i Tel-Aviv University. Ponad 6 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa zawodowego i projektowania ścieżek kariery. Posiada wiedzę z zakresu systemów edukacyjnych, psychologii oraz współczesnego rynku pracy (ponad 7 letnie doświadczenie pracy z biznesem w zakresie employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz szkoleń). Pasjonatka kreatywności i design thinking."

Joanna Koper
Uniwersytet w Tel-Avivie, Kulturoznastwo, politologia
Agnieszka Łuczak
Uniwersytet Jagielloński, Rosjoznastwo

"Utożsamia się z misją i działalnością Elab i uwielbia spełniać marzenia swoich aplikantów o edukacji za granicą. Podczas kilkuletniego doświadczenia pracy jako konsultant edukacyjny pomogła już wielu młodym i pełnym ambicji młodym ludziom. Kocha Dostojewskiego, Osiecką i Wojaczka, szczególnie czytanych po dobrym treningu crossfitu."

Agnieszka Łuczak
Uniwersytet Jagielloński, Rosjoznastwo
Aleksander Rokosz
Ecole Nationale Supérieure d'Architecture Val-de-Seine, Architektura

"Po ukończeniu polsko-francuskiego gimnazjum im. Jana Sobieskiego w Krakowie, jako laureat Konkursu Burgundzkiego, wyjechał na trzyletnie stypendium umożliwiające naukę w Lycee Internationale Charles de Gaulle w Dijon. Z francuską maturą zdaną z wyróżnieniem kontynuował przygodę z Francją w Paryżu, gdzie ukończył wydział Architektury na Ecole Nationale Supérieure d’Architecture Val-de -Seine. W wolnych chwilach wolontariusz Instytutu Polskiego w Paryżu oraz pomocnik-tłumacz podczas cyklu konferencji UNESCO „Patrimoine et accesibilité”. Doświadczenie w zawodzie zdobywał zarówno w pracowniach polskich, jak i francuskich. Aktualnie stażysta-projektant w FSOARK w Vancouver. Szczególnie zainteresowany komunikacją wizualną i grafiką użytkową. Kocha wszystko co piękne i użyteczne."

Aleksander Rokosz
Ecole Nationale Supérieure d'Architecture Val-de-Seine, Architektura
Maria Wilczek
Uniwersytet Oksfordzki, Politologia

"Studentka nauk politycznych na Uniwersytecie Oksfordzkim. Urodzona w Polsce, dorastała w Anglii, Turcji i Rumunii. W 2012 ukończyła program IB w liceum w Ankarze. W zeszłym roku ukończyła licencjat z filozofii, politologii i ekonomii (PPE) w Hertford College na Uniwersytecie Oksfordzkim. W latach 2014-15 przewodniczyła Polskiemu Stowarzyszeniu na Oksfordzie. W wolnym czasie reprezentuje uczelnię w tańcu towarzyskim oraz swój College w piłce nożnej."

Maria Wilczek
Uniwersytet Oksfordzki, Politologia
Alek Napieraj
Uniwersytet w Cambridge, Prawo

"Student prawa na University of Cambridge (Sidney Sussex College), gdzie obecnie pełni funkcję Freshers’ Rep w Cambridge Law Society. Absolwent i były przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Ukończył IB Diploma Programme (HL: Polish A, English B, History, Economics, SL: Chemistry, Math Studies) z wynikiem 45 punktów. Dwukrotny laureat stypendium Hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji (2011 r., 2012 r.). Otrzymał oferty z prestiżowych angielskich uczelni min. LSE, King’s College London. Podczas przerwy wakacyjnej odbył dwutygodniowy staż w kancelarii prawniczej."

Alek Napieraj
Uniwersytet w Cambridge, Prawo
Katarzyna Falęcka

"Doktorantka na wydziale historii sztuki University College London oraz stypendystka Arts and Humanities Research Council. Ukończyła studia magisterskie na University of Oxford (MA), gdzie otrzymała Edgar Wind Scholarship, i Courtauld Institute of Art (BA). Pracowała dla m.in. Wilkinson Gallery i Jewish Museum London. Odbyła staże w Hamburger Bahnhof Museum, ITV i Galerii Jabłonka. Podczas studiów doktoranckich pracuje jako asystentka przy kursie o historii fotografii, która jest jej specjalizacją."

Katarzyna Falęcka
Uniwersytet College London, Historia sztuki
Wojciech Zych
London School of Economics, Prawo

"Student pierwszego roku prawa na London School of Economics and Political Science. Jako jeden z czworga z kraju, uczył się w szkole średniej w ramach międzynarodowego stypendium HMC Central and Eastern Europe. Przez rok pracował w swojej dawnej szkole zdobywając doświadczenie w aplikacjach na studia oraz przygotowywaniu na rozmowy kwalifikacyjne. Na LSE aktywnie angażuje się w LSE SU Polish Business Society oraz jako jedyny Polak jest zdobywcą stypendium Stanisława Karbownickiego. Prowadzi również bloga, w którym opisuje swoją przygodę za granicą już od 2012 roku."

Wojciech Zych
London School of Economics, Prawo
Konstancja Ziegert
UC San Diego, Biologia człowieka i antropologia biologiczna

"Absolwentka programu IB w 3 Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. W przyszłości chciałaby studiować medycynę i zostać kardiochirurgie. Założycielka Polish Society oraz Director of Media and Advertising w organizacji charytatywnej Medlife na swojej uczelni. Aktywnie angażuje się w rozwój nauki poprzez pracę w laboratorium dr. Gormana, gdzie prowadzi badania nad wpływem nieprawidłowych rytmów dobowych na zdrowie człowieka. Od roku jest wolontariuszką w dwóch szpitalach- Scripps Memorial oraz Scripps Green Hospital, gdzie pomaga pacjentom na oddziałach kardio oraz neurochirurgii."

Konstancja Ziegert
UC San Diego, Biologia człowieka i antropologia biologiczna
Wojciech Kowalski
Imperial College London, Inżynieria lotnicza

"Wojtek studiuje inżynierię lotniczą na Imperial College w Londynie. Pochodzi z Warszawy, a wcześniej kształcił się w Danube International School w Wiedniu, gdzie ukończył program IB dzięki stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Wojtek uwielbia samoloty, a sam jest pilotem szybowcowym aktualnie latającym razem z Imperial College Gliding Club. Poza studiami uwielbia żeglarstwo, wyścigi Formuły 1 oraz przemawianie publiczne i konferencje TED."

Wojciech Kowalski
Imperial College London, Inżynieria lotnicza

Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać

MZrób pierwszy krok w kierunku spełnienia marzeń o studiach za granicą. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie jeszcze dziś!

Get in touch