Poznaj naszych mentorów

Nasi mentorzy pracowali ciężej niż niejeden rodowity Brytyjczyk, aby dostać się na wymarzony Oxford albo Cambridge. Godzinami dopracowywali techniki egzaminacyjne, bo musieli pokonać nie tylko innych aplikantów z kraju, ale także z całego świata. Międzynarodowość to nasza unikalna cecha i dlatego Elab to najlepsza jakość za najlepszą cenę wśród wszystkich ofert.

Przemysław Jeziorowski
Uniwersytet Lancaster, Socjologia i ekonomia

"Absolwent uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wolnego Uniwersytetu w Berlinie oraz uniwersytetu w Lancaster. Swoje zainteresowania naukowe skupia na stosunkach polsko-niemieckich oraz drugiej wojnie światowej. Doświadczenie zdobywał w amerykańskich korporacjach zajmujących się doradztwem strategicznym. Jego pasją są języki obce. Z Fundacją Elab współpracuje od tego roku, specjalizując się w profesjonalnym doradztwie na studia medyczne oraz Art&Design."

Przemysław Jeziorowski
Uniwersytet Lancaster, Socjologia i ekonomia
Ewelina Janas
Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie, Prawo

"Studentka prawa i niderlandystyki, wielokrotna stypendystka Rektora, Marszałka Województwa i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Z Fundacją Elab współpracuje od 2014 roku, specjalizując się w profesjonalnej edycji dokumentów aplikacyjnych. Pasjonatka języków obcych i gotowania, naukowo zainteresowana komparatystyką prawniczą i prawnymi regulacjami dotyczącymi szkolnictwa wyższego."

Ewelina Janas
uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie, Prawo
Monika Borowiec
Uniwersytet Warszawski, Historia, Europeistyka wschodniosłowiańska

"Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, jednak jej największą pasją zawodową jest pisanie. Przez cztery lata pracowała jako dziennikarz w tygodniku powiatowym. Na bieżąco tworzy treści na strony internetowe, zajmuje się tłumaczeniami oraz edycją tekstów w języku polskim i angielskim. Do jej zainteresowań naukowych należy film jako źródło historyczne oraz historia Nowego Jorku. W wolnym czasie rozwija swoje umiejętności kulinarne, interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu oraz holistycznym podejściem do życia."

Monika Borowiec
Uniwersytet Warszawski, Historia, Europeistyka wschodniosłowiańska
Aleksander Rokosz
Ecole Nationale Supérieure d'Architecture Val-de-Seine, Architektura

"Po ukończeniu polsko-francuskiego gimnazjum im. Jana Sobieskiego w Krakowie, jako laureat Konkursu Burgundzkiego, wyjechał na trzyletnie stypendium umożliwiające naukę w Lycee Internationale Charles de Gaulle w Dijon. Z francuską maturą zdaną z wyróżnieniem kontynuował przygodę z Francją w Paryżu, gdzie ukończył wydział Architektury na Ecole Nationale Supérieure d’Architecture Val-de -Seine. Doświadczenie w zawodzie zdobywał zarówno w pracowniach polskich, jak i francuskich."

Aleksander Rokosz
Ecole Nationale Supérieure d'Architecture Val-de-Seine, Architektura
Maria Wilczek
Uniwersytet Oksfordzki, Politologia

"Studentka nauk politycznych na Uniwersytecie Oksfordzkim. Urodzona w Polsce, dorastała w Anglii, Turcji i Rumunii. W 2012 ukończyła program IB w liceum w Ankarze. W zeszłym roku ukończyła licencjat z filozofii, politologii i ekonomii (PPE) w Hertford College na Uniwersytecie Oksfordzkim. W latach 2014-15 przewodniczyła Polskiemu Stowarzyszeniu na Oksfordzie. W wolnym czasie reprezentuje uczelnię w tańcu towarzyskim oraz swój College w piłce nożnej."

Maria Wilczek
Uniwersytet Oksfordzki, Politologia
Alek Napieraj
Uniwersytet w Cambridge, Prawo

"Student prawa na University of Cambridge (Sidney Sussex College), gdzie obecnie pełni funkcję Freshers’ Rep w Cambridge Law Society. Absolwent i były przewodniczący Rady Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Ukończył IB Diploma Programme (HL: Polish A, English B, History, Economics, SL: Chemistry, Math Studies) z wynikiem 45 punktów. Dwukrotny laureat stypendium Hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji (2011 r., 2012 r.)."

Alek Napieraj
Uniwersytet w Cambridge, Prawo
Wojciech Zych
London School of Economics, Prawo

"Student pierwszego roku prawa na London School of Economics and Political Science. Jako jeden z czworga z kraju, uczył się w szkole średniej w ramach międzynarodowego stypendium HMC Central and Eastern Europe. Przez rok pracował w swojej dawnej szkole zdobywając doświadczenie w aplikacjach na studia oraz przygotowywaniu na rozmowy kwalifikacyjne. Na LSE aktywnie angażuje się w LSE SU Polish Business Society oraz jako jedyny Polak jest zdobywcą stypendium Stanisława Karbownickiego. Prowadzi również bloga, w którym opisuje swoją przygodę za granicą już od 2012 roku."

Wojciech Zych
London School of Economics, Prawo
Konstancja Ziegert
UC San Diego, Biologia człowieka i antropologia biologiczna

"Absolwentka programu IB w 3 Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni. W przyszłości chciałaby studiować medycynę i zostać kardiochirurgie. Założycielka Polish Society oraz Director of Media and Advertising w organizacji charytatywnej Medlife na swojej uczelni. Aktywnie angażuje się w rozwój nauki poprzez pracę w laboratorium dr. Gormana, gdzie prowadzi badania nad wpływem nieprawidłowych rytmów dobowych na zdrowie człowieka. Od roku jest wolontariuszką w dwóch szpitalach- Scripps Memorial oraz Scripps Green Hospital, gdzie pomaga pacjentom na oddziałach kardio oraz neurochirurgii."

Konstancja Ziegert
UC San Diego, Biologia człowieka i antropologia biologiczna
Wojciech Kowalski
Imperial College London, Inżynieria lotnicza

"Wojtek studiuje inżynierię lotniczą na Imperial College w Londynie. Pochodzi z Warszawy, a wcześniej kształcił się w Danube International School w Wiedniu, gdzie ukończył program IB dzięki stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Wojtek uwielbia samoloty, a sam jest pilotem szybowcowym aktualnie latającym razem z Imperial College Gliding Club. Poza studiami uwielbia żeglarstwo, wyścigi Formuły 1 oraz przemawianie publiczne i konferencje TED."

Wojciech Kowalski
Imperial College London, Inżynieria lotnicza

Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać

MZrób pierwszy krok w kierunku spełnienia marzeń o studiach za granicą. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a odezwiemy się do Ciebie jeszcze dziś!

Get in touch