Mf3w7pnis7ae2slqi10g

Oxbridge: Przygotowanie do ENGAA

Chcesz studiować inżynierię na Cambridge? Dzięki zdaniu egzaminu Engineering Admission Assessment będziesz o krok bliżej do wymarzonych studiów!

Nasi tutorzy studiują na swoich kierunkach w pełnym wymiarze i są ekspertami w przygotowaniach do egzaminów wstępnych.


ENGAA w pigułce:

The Engineering Admissions Assessment składa się z dwóch części:

Sekcja 1: Test wielokrotnego wyboru składający się w sumie z 54 pytań. Czas trwania tej części to 80 minut. Kalkulatory nie mogą być używane w Sekcji 1.

Sekcja 2: Test wielokrotnego wyboru składający się z ok. 20 pytań. Czas trwania tej części to 40 minut. Kalkulatory mogą być używane w Sekcji 2.

Dostaniesz odpowiedzi na następujące pytania:

 • Co to jest ENGAA?
 • Które kierunki na Cambridge wymagają ENGAA?
 • Czemu Uniwersytet Cambridge wymaga ENGAA?
 • Jak trudny jest egzamin ENGAA?


A co najważniejsze, omówimy wiele tematów, które mogą okazać się dla Ciebie nowe:

 • ogólne wskazówki dotyczące matematyki, które sprawią, że na egzaminie będziesz w stanie pracować szybciej
 • różniczkowanie
 • całkowanie
 • mechanika
 • elektryczność
 • fizyka nuklearna
 • ponadto zastanowimy się, jaka strategia egzaminacyjna będzie dla Ciebie najbardziej korzystnaCelem ENGAA jest oszacowanie potencjału kandydata do studiowania akademicko wymagającego kierunku. Pytania mają za zadanie sprawdzić, jak kandydat jest w stanie wykorzystać swoją wiedzę z zakresu nauk ścisłych i matematyki. Egzamin jest skonstruowany tak, aby wyłapać najlepszych z najlepszych.”
- University of Cambridge


Twój instruktor


Filip Kozera
Filip Kozera

Bardzo doświadczony tutor, który prowadził wiele aplikacji zakończonych sukcesem. Wierzy, że jeśli naprawdę coś rozumiesz, powinieneś być w stanie wytłumaczyć to w mniej niż pięciu zdaniach. To sprawia, że jest dobrym i cierpliwym nauczycielem.


Często zadawane pytania


Dlaczego powinno się wybrać Elab do pomocy w przygotowaniu do egzaminu ENGAA?
Nasza oferta pomocy w przygotowaniu do egzaminów wstępnych na studia w Wielkiej Brytanii jest najlepsza na rynku.
Jakie są terminy początku i końca kursu?
Kurs się zaczyna i nigdy nie kończy! Jest to kurs online, którym każdy może indywidualnie zarządzać - Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz i w jakim tempie przerabiasz materiał.
Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Co powiesz na nielimitowany dostęp? Po zapisaniu się na kurs, będziesz mieć do niego nieograniczony dostęp na wszystkich swoich urządzeniach przez tak długi czas, jak tylko sobie życzysz.
A co jeśli kurs mi się nie spodoba?
Bardzo zależy nam, żebyś był zadowolony! Jeśli nasz kurs nie będzie spełniał Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami w ciągu pierwszych 30 dni i zwrócimy Ci pełen koszt zakupu..
Co zyskujesz?
Nasze kursy online koncentrują się na przygotowaniu odpowiedniej strategii egzaminacyjnej. Ponadto jest możliwość wyboru kursu z opcją dodatkowych 3h na Skype z tutorem, aby dokładniej przerobić materiał i więcej poćwiczyć.

Ten kurs nie jest otwarty.