H9muvjrs9qoywu1stvak

Oxbridge: Cambridge University oczami studenta inżynierii

webinar Filipa Kozery

Okazja, aby posłuchać relacji studenta Cambridge - nie zdarza się codziennie. Także, jeśli myślicie poważnie o studiach na najlepszych uniwersytetach jak Oxford i Cambridge - nie możecie ominąć naszego webinaru.

Poprowadzi go Filip Kozera, student Cambridge University na kierunku Inżynieria i mentor Fundacji Elab.

Na webinarze dowiesz się:
- Dlaczego wybrałem studia na Cambridge?
- Jak się studiuje na Cambridge? Co robimy po zajęciach?
- Jak wygląda nauka na Cambridge - struktura roku, egzaminy, plan zajęć
- Jak wygląda aplikacja?
- Jak wygląda interview?
- Ile to wszystko kosztuje?

Dołącz do naszej grupy na Facebooku dla osób planujących aplikować na najlepsze uniwersytety:
www.facebook.com/groups/24750

Myślisz o studiach na Oxbridge, masz pytania - napisz do nas na [email protected] albo bezpośrednio do Eweliny, która zajmuje się aplikacją na Oxford i Cambridge [email protected] albo zadzwoń +48602751351

W aplikacji pomożemy Ci od A do Z.
Odwiedź naszą stronę internetową: www.elab.edu.pl

Jeśli informacje zawarte w naszym webinarze o Cambridge okazały się pomocne - zachęcamy do lajkowania i zostawiania komentarzy! Zmotywuje nas to do dalszej pracy:)

Do usłyszenia!
Zespół Elab

Twój instruktor

Elab

Elab to organizacja doradcza ds. edukacji, oferująca indywidualne porady dotyczące aplikowania na studia zagraniczne. Elab pomaga również przygotować się na każdym etapie procesu aplikacyjnego. Współpracujemy z opiekunami, którzy obecnie studiują i nauczają na najlepszych uniwersytetach na świecie.

Program nauczania

First Section
Dostępne w dni
dni po zapisaniu się

Często zadawane pytania

Jakie są terminy początku i końca kursu?
Kurs się zaczyna i nigdy nie kończy! Jest to kurs online, którym każdy może indywidualnie zarządzać - Ty decydujesz, kiedy zaczynasz i kiedy kończysz i w jakim tempie przerabiasz materiał.
Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Co powiesz na nielimitowany dostęp? Po zapisaniu się na kurs, będziesz mieć do niego nieograniczony dostęp na wszystkich swoich urządzeniach przez tak długi czas, jak tylko sobie życzysz.

Rozpocznij teraz!