Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Szkoła piłki nożnej Arsenal Soccer School w Walencji z don Quijote

Szkoła Don Quijote została założona w 1986 i od tego czasu zyskała sobie miano jednej najlepszych szkół języka hiszpańskiego w Hiszpanii, cały czas udoskonalającej swoje programy nauczania. Uczniowie szkoły Don Quijote pochodzą z różnych części świata i dla różnych powodów pragną uczyć się języka hiszpańskiego, dlatego programy metodyczne opracowane są ze szczególną dokładnością. Dewizą szkoły jest zapewnienie studentom idealnych warunków aktywnej nauki i wykorzystania języka w praktyce oraz zdobycia doświadczeń na temat charakteru i sposobu życia w każdym z krajów.
Studenci mogą łączyć kursy hiszpańskiegow różnych szkołach Don Quijote w Hiszpanii, przez co mogą poznać różne akcenty języka hiszpańskiego, ale także podróżować i poznawać różnorodność kultur występującą w Hiszpanii. 

Przyczyny, z powodu których szkoła Don Quijote wyróżnia się spośród innych placówek.

 • Wysoka jakość i rozległy zakres programów nauki języka przy konkurencyjnych cenach
 • Lokalizacja szkół w pięknych budynkach i atrakcyjnych punktach miasta
 • Świetny dobór kursów językowych, włączając kursy intensywne hiszpańskiego w małych grupach
 • Poświęcanie uwagi każdemu studentowi z osobna
 • Świetne wyposażenie sal wykładowych i wykwalifikowani pracownicy
 • Opieka i szeroki zakres usług od momentu przybycia studenta do momentu jego wyjazdu
 • Różnorodna mieszanka studentów pod względem narodowości i wieku
 • Pasjonujący program wykorzystania czasu wolnego

Program obozu The Play Arsenal Way jest dostępny dla uczniów od 9-16 lat, którzy uczestniczą w letnich obozach Don Quijote w Marbelli i Walencji.

Tego lata uczestnicz w lekcjach piłki nożnej ze Szkołą Piłki Nożnej Arsenal podczas naszych letnich obozów w Walencji!

Nasze letnie obozy językowe to świetny sposób, aby nauczyć się hiszpańskiego wraz z ludźmi z całego świata, uczestnicząc w szerokiej gamie zajęć i wycieczek. Studenci, uczący się hiszpańskiego w Hiszpanii będą również zintegrowani z Hiszpanami, którzy biorą lekcje języka angielskiego podczas tego samego obozu.

Program składa się z 2 godzin treningów piłki nożnej codziennie od poniedziałku do piątku. Trenerzy zostali wykwalifikowani przez Szkołę Arsenal w Hiszpanii i prowadzą zajęcia z piłki nożnej zarówno po angielsku jak i hiszpańsku.

Od 1985 roku, Szkoły Piłki Nożnej Arsenal dostarczyły obszernych programów szkoleniowych, które rozwijają umiejętności młodych zawodników, aby mogli oni zdobyć umiejętności techniczne i pasję co jestniezbędne, aby stać się wielkim grem. Firma rozprzestrzeniła się na cały świat i stworzyła rozbudowaną Aresenal Soccer School poświęconą nauczaniu młodzieży metody grania w piłkę nożną Arsenalu ("Play the Arsenal Way").

Nasze obozy letnie połączone z zajęciami z piłki nożnej zawierają m.in

 • pełne zakwaterowanie z wyżywieniem (3 posiłki i jedna przekąska dziennie)
 • Studenci są nadzorowani 24 godziny na dobę przez opiekunów obozowych
 • Poranki są wypełnione czterema lekcjami z hiszpańskiego dziennie
 • Po lekcjach z języka odbywa się szereg zajęć pozalekcyjnych, warsztatów, wycieczek i innych
 • Uczestnicy programu szkoły Arsenal Soccer dodatkowo uczestniczą w dwóch godzinach treningu piłki nożnej codziennie prowadzonych właśnie przez trenerów tego renomowanego klubu
 • Ponadto dzieci otrzymają pełny oficjalny zestaw Arsenalu w tym koszulke, spodenki i skarpetki, a także oficjalny certifikat Arsenal Soccer Certificate ukończenia programu.

....

.....

stopka