Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Przygotowanie portfolio na studia artystyczne za granicą w Cambridge w Cambridge School of Visual and Performing Arts

Cambridge School of Visual and Performing Arts świadczy najwyższej jakości edukację dla osób, które pasjonują się sztuką i chcą rozwijać swoje umiejętności w tej kreatywnej dziedzinie. Posiada nowocześnie wyposażone pracownie, dzięki którym Twój pobyt w szkole będzie spędzony na ćwiczeniach oraz praktyce warsztatu w interesującej Cię dziedzinie. Co więcej, szkoła mieści się w Cambridge - mieście które jest domem dla jednego z najlepszych uniwersytetów na świecie. Dzięki temu, masz gwarancję, że czas spędzony w mieście będzie pełen stymulujących rozmów i ciekawych ludzi.Kurs "Portfolio Preparation Programme" został stworzony z myślą o uczniach, którzy planują aplikację do najlepszych szkół artystycznych w Wielkiej Brytanii i nie tylko. Na większości uczelni, dobre portfolio to wymagana część aplikacji.

Ten unikalny program został stworzony specjalnie dla międzynarodowych studentów w wieku 16+ chcących zbudować najlepszej jakości portfolio.

Przedmioty na kursie obejmują:

Fashion - Graphic Design - Illustration - Surface Design - 3D Design - Photography - Moving Image - Drawing

Co zawiera kurs?

Nauczanie przez specjalistów w dziedzinie Art and Design
Wykładowcy szkoły to praktykujący artyści wnoszący prawdziwą jakość do programu.

Podniesienie umiejętności i kwalifikacji
Wykładowcy nauczą się nowych metod, praktyk i technik aby podnieść jakość twojej pracy oraz powiększyć portfolio umiejętnościZbuduj portfolio

Naucz się jak skonstruować portfolio: co zawrzeć, a czego unikać.
Dzięki warsztatom zdobędziesz cenne doświadczenie i umiejętności!
Kończąc kurs będziesz:

  • Posiadać umiejętności i wiedzę, dzięki którym zbudujesz skuteczne portfolio

  • Zbudujesz własne portfolio

  • Zdobędziesz doświadczenie w różnych dziedzinach Art and Design

Ten trzytygodniowy kurs jest wypełniony warsztatami i wykładami z praktykującymi artystami.Kurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.
Kurs trwa 3 tygodnie
Wymagany poziom języka angielskiego: IELTS 4,5 (możliwość zdania wewnętrznego testu)Terminy: 19 lipca i 19 sierpnia
Cena: 3800 GBP z zakwaterowaniem, wyżywieniem i transferem z lotniskaZakwaterowanie jest zapewnione w bezpiecznych, pięknych dzielnicach. Dzięki różnym dostępnym opcjom szkoła oferuj zdrowy balans między nadzorem a niezależnością.
Istnieje również możliwość zakwaterowania studentów przy rodzinie goszczącej, co jednocześnie pomaga w szkoleniu umiejętności językowych oraz pozwoli zanurzyć się w kulturze brytyjskiej.


stopka