Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Przygotowanie do egzaminu GCSE w Cambridge w Cats College

Cats Colleges jest cześcią jednego z globalnych specjalistów wśród szkół językowych- Cambridge Educational Group. Od 60 lat pomagamy studentom z całego świata oferując im szerogą gamę kreatywnych i ciekawych kursów języka angielskiego. 

Od 1952 roku Cambridge Educational Group dostarcza najwyższej jakości akademickich kursów językowych, przygotowując w ten sposób tysiące uczniów na studia na prestiżowych uczelniach z całego świata.

Nasz zespół zawsze skupia się na uczniu, niezależnie od tego jakie są jego aspiracje: college czy kurs językowy- Cambridge Educational Group gwarantuje najlepszej jakości program nauczania, dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi nauczycieli. Nasi uczniowie sa w centrum wszystkiego co robimy. Uczymy ich poprzez ciężką pracę i zaangażowanie, dzięki czemu dostają się na najlepsze uniwersyty na świecie. We wrześniu 2013 roku Cats Colleges pomogło dostać się rekordowej liczbie studentów na najbrdzej prestiżowe uczelnie świata takie jak Oxford czy Cambridge pokazując tym samym dlaczego warto wybrać tę szkołę.GCSE General Certificate of Secondary Education,  zdawany jest zwykle na zakończenie nauki w szkole średniej, w wieku 15-16 lat. Jest to warunek konieczny do kontynuowania nauki w systemie A-levels lub matury międzynarodwej. Uczniowie mogą wybrać 6-10 przedmiotów, uzyskując stopnie A - G, przy czym stopień A jest najwyższa oceną. Polskim odpowiednikiem GCSE jest egzamin gimnazjalny. 

Kurs przygotowujący do egzaminu GCSE to 2-letni program, który gwarantuje rozpoczecie nauki na poziomie A-level lub Uniersity Foundation w przyszłości. Wymaganiem, które pozwala na przystąpienie do kursu jest kończenie szkoły podstawowej i udokumentowana biegła znajomość języka angielskiego na poziomie IELTS 4.5 / TOEFL 103 CBT / 34 IBT / SLEP 43.Kurs przeznaczony jest dla osób powyżej 14
Termin: rozpoczęcie we wrześniu
Wymagany poziom języka angielskiego: IELTS 4.0+
Kurs trwa 2 lata
Cena kursu: od 7 550 GBP za 2 miesiące
Cena zakwaterowania: od 2 810 GBP za 2 miesiącee


stopka