Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Letnia szkoła hiszpańskiego w Salamance z don Quijote

Szkoła Don Quijote została założona w 1986 i od tego czasu zyskała sobie miano jednej najlepszych szkół języka hiszpańskiego w Hiszpanii, cały czas udoskonalającej swoje programy nauczania. Uczniowie szkoły Don Quijote pochodzą z różnych części świata i dla różnych powodów pragną uczyć się języka hiszpańskiego, dlatego programy metodyczne opracowane są ze szczególną dokładnością. Dewizą szkoły jest zapewnienie studentom idealnych warunków aktywnej nauki i wykorzystania języka w praktyce oraz zdobycia doświadczeń na temat charakteru i sposobu życia w każdym z krajów.
Studenci mogą łączyć kursy hiszpańskiegow różnych szkołach Don Quijote w Hiszpanii, przez co mogą poznać różne akcenty języka hiszpańskiego, ale także podróżować i poznawać różnorodność kultur występującą w Hiszpanii. 

Przyczyny, z powodu których szkoła Don Quijote wyróżnia się spośród innych placówek.

  • Wysoka jakość i rozległy zakres programów nauki języka przy konkurencyjnych cenach
  • Lokalizacja szkół w pięknych budynkach i atrakcyjnych punktach miasta
  • Świetny dobór kursów językowych, włączając kursy intensywne hiszpańskiego w małych grupach
  • Poświęcanie uwagi każdemu studentowi z osobna
  • Świetne wyposażenie sal wykładowych i wykwalifikowani pracownicy
  • Opieka i szeroki zakres usług od momentu przybycia studenta do momentu jego wyjazdu
  • Różnorodna mieszanka studentów pod względem narodowości i wieku
  • Pasjonujący program wykorzystania czasu wolnego

 

Nasz letni obóz językowy w Salamance jest idealny dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat, którzy szukają obozu letniego w jednej z najbardziej wybitnych i pięknych miast uniwersyteckich w Europie.

Obóz językowy odbywa się na pięknym terytorium szkoły Calasanz w centrum miasta, gdzie po dziś dzień można nadal obserwować dziś części zabytkowego muru. Zespół szkół to fantastyczny przykład wyjątkowej architektury Salamanki. Studenci będą nadzorowani 24 godziny na dobę, aby zapewnić im bezpieczeństwo i nie dawać powodów do zmartwień ich rodzicom. Udział w pełnym programie obozu obejmuje zakwaterowanie i pełne wyżywienie. Zajęcia językowe odbywają sie rano,a w godzinach popołudniowych i w weekendy różnorodne zajęcia dodatkowe oraz ciekawe wycieczki. Zespół szkół to fantastyczny przykład wyjątkowej architektury Salamanki.

Duża szkoła oferuje szeroki zakres udogodnień, w tym salę konferencyjną, salę multimedialną, akademiki, jadalnię i więcej. Duży dziedziniec jest w formie klasycznego klasztoru, który przylega do kościoła z XVI wieku. Dodatkowo, na terenie istnieje wiele obiektów sportowych, w tym boiska do piłki nożnej, boisko do koszykówkiboisko do piłki ręcznej i wiele innych. Dodatkowe sporty takie jak jazda konna i tenis dostępne są za dodatkową opłatą.

Położona w zachodniej Hiszpanii Salamanka słynie z bogatej kultury miasta uniwersyteckiego połączonej z młodzieńczym klimatem. Ogłoszone Europejską Stolicą Kultury 2002 miasto szczyci się wdzięcznymi placami, uroczymi kawiarniami i aktywnym życiem nocnym. Wszystko w Salamanca znajduje się w odległości krótkiego spaceru, więc studenci nigdy nie będą się nudzić.

Kurs przeznaczony jest dla osób w wieku 5 - 18 lat.
Lokalizacja: Salamanka
Kurs trwa: 2 - 6 tygodni
Terminy: 28.06 - 12.07 - 26.07 - 9.08
Cena:
Lipiec
2 tygodnie - 1 490 Euro
4 tygodnie - 2 650 Euro
6 tygodni - 3 750 Euro
Tydzien extra! - 695 Euro
Sierpień
2 tygodnie - 1440 Euro
Tydzien extra! - 660 Euro
+ cena zakwaterowania

.....

stopka

Letnia szkoła hiszpańskiego w Salamance z don Quijote