Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Letnia szkoła hiszpańskiego w Madrycie z don Quijote

Szkoła Don Quijote została założona w 1986 i od tego czasu zyskała sobie miano jednej najlepszych szkół języka hiszpańskiego w Hiszpanii, cały czas udoskonalającej swoje programy nauczania. Uczniowie szkoły Don Quijote pochodzą z różnych części świata i dla różnych powodów pragną uczyć się języka hiszpańskiego, dlatego programy metodyczne opracowane są ze szczególną dokładnością. Dewizą szkoły jest zapewnienie studentom idealnych warunków aktywnej nauki i wykorzystania języka w praktyce oraz zdobycia doświadczeń na temat charakteru i sposobu życia w każdym z krajów.
Studenci mogą łączyć kursy hiszpańskiegow różnych szkołach Don Quijote w Hiszpanii, przez co mogą poznać różne akcenty języka hiszpańskiego, ale także podróżować i poznawać różnorodność kultur występującą w Hiszpanii. 

Przyczyny, z powodu których szkoła Don Quijote wyróżnia się spośród innych placówek.

  •  Wysoka jakość i rozległy zakres programów nauki języka przy konkurencyjnych cenach
  • Lokalizacja szkół w pięknych budynkach i atrakcyjnych punktach miasta
  • Świetny dobór kursów językowych, włączając kursy intensywne hiszpańskiego w małych grupach
  • Poświęcanie uwagi każdemu studentowi z osobna
  • Świetne wyposażenie sal wykładowych i wykwalifikowani pracownicy
  • Opieka i szeroki zakres usług od momentu przybycia studenta do momentu jego wyjazdu
  • Różnorodna mieszanka studentów pod względem narodowości i wieku
  • Pasjonujący program wykorzystania czasu wolnego

Nasz międzynarodowy obóz językowy w Madrycie znajduje się w Majadahonda, na zachodnich przedmieściach, około piętnaście kilometrów od centrum miasta, w prestiżowej prywatnej uczelni, gdzie znajduje się wiele obiektów sportowych. Obóz jest otwarty dla uczniów od 5 do 18 lat.

Madryt, stolica Hiszpanii i jej największe miasto, znajduje się w centrum kraju, co czyni je idealnym miejscem, od którego zaczynając można zwiedzić cały kraj. Miasto pełne otwartych terenów zielonych, a także tętniące życiem centrów handlowych i nocnych klubów, a także o długiej historii, z mnóstwem muzeów i galerii sztuki do zwiedzania.

Podczas obozu organizowane są jednodniowe wycieczki do pobliskich atrakcji, do Salamanki - miasta uniwersyteckiego, Segowii czy Pałacu Escorial czy innych. W samym Madrycie jest mnóstwo atrakcji do zwiedzenia, takich jak Muzeum Prado, w którym mieści się słynne Las Meninas Velazqueza; Pałac Królewski, starówka (Plaza Mayor) i sklepowy raj, którym jest Gran Via.

Kurs przeznaczony jest dla osób w wieku 5 - 18 lat.
Lokalizacja: Madryt
Kurs trwa: 2 - 4 tygodnie
Terminy: 28.06 - 12.07 - 26.07
Cena:
2 tygodnie - 1 590 Euro
3 tygodnie - 2 825 Euro
Tydzien extra! - 785 Euro
+ cena zakwaterowania

.....

stopka