Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Letnia szkoła hiszpańskiego w Barcelonie z don Quijote

Szkoła Don Quijote została założona w 1986 i od tego czasu zyskała sobie miano jednej najlepszych szkół języka hiszpańskiego w Hiszpanii, cały czas udoskonalającej swoje programy nauczania. Uczniowie szkoły Don Quijote pochodzą z różnych części świata i dla różnych powodów pragną uczyć się języka hiszpańskiego, dlatego programy metodyczne opracowane są ze szczególną dokładnością. Dewizą szkoły jest zapewnienie studentom idealnych warunków aktywnej nauki i wykorzystania języka w praktyce oraz zdobycia doświadczeń na temat charakteru i sposobu życia w każdym z krajów.
Studenci mogą łączyć kursy hiszpańskiegow różnych szkołach Don Quijote w Hiszpanii, przez co mogą poznać różne akcenty języka hiszpańskiego, ale także podróżować i poznawać różnorodność kultur występującą w Hiszpanii. 

Przyczyny, z powodu których szkoła Don Quijote wyróżnia się spośród innych placówek.

  •  Wysoka jakość i rozległy zakres programów nauki języka przy konkurencyjnych cenach
  • Lokalizacja szkół w pięknych budynkach i atrakcyjnych punktach miasta
  • Świetny dobór kursów językowych, włączając kursy intensywne hiszpańskiego w małych grupach
  • Poświęcanie uwagi każdemu studentowi z osobna
  • Świetne wyposażenie sal wykładowych i wykwalifikowani pracownicy
  • Opieka i szeroki zakres usług od momentu przybycia studenta do momentu jego wyjazdu
  • Różnorodna mieszanka studentów pod względem narodowości i wieku
  • Pasjonujący program wykorzystania czasu wolnego

Letni obóz językowy Don Quijote w Barcelonie znajduje się na uniwersytecie, na obrzeżach miasta, w uroczej dzielnicy mieszkalnej, w pobliżu bujnego parku Parc del Laberintd'Hort (Labyrinth Park of Horta) z popularnym labiryntem. Obóz jest otwarty dla uczniów w wieku od 5 do 18 lat.

Barcelona, choć nieco mniejsza od Madrytu, jest niewątpliwie najbardziej znanym i najbardziej kochanym hiszpańskim miastem. Położone na wschodnim wybrzeżu, to kosmopolityczne miasto ma dostęp do Morza Śródziemnego i znajduje się około 120 kilometrów na południe od gór Pireneje i francuskiej granicy. Znajduje się w autonomicznej prowincji Katalonii, gdzie mówi się także po katalońsku, dzięki czemu jest bogata w ciekawą i dynamiczną kulturę.

Podczas gdy w mieście, dzieci będą mogły rozkoszować się dostępem do nadmorskiej miejscowości Sitges i miasta Tarragona. Będąc w Barcelonie, będą mogły odwiedzić Guadi'sSagrada Familia, Parque Guell lub jedną z wspaniałych miejskich kawiarni lub restauracji. Alternatywnie mogą bawić się na plaży lub odwiedzić niektóre z wielu galerii sztuki, w których prezentują się dzieła niektórzy z największych artystów w Barcelonie: Dali i Picasso, którzy wywarli tutaj silne wpływy.

Kurs przeznaczony jest dla osób w wieku 5 - 18 lat.
Lokalizacja: Barcelona
Kurs trwa: 2 - 6 tygodni
Terminy: 28.06 - 12.07 - 26.07 - 9.08
Cena:
Lipiec
2 tygodnie - 1 590 Euro
4 tygodnie - 2 825 Euro
6 tygodni - 3 750 Euro
Tydzien extra! - 785 Euro
Sierpień
2 tygodnie - 1440 Euro
Tydzien extra! - 660 Euro
+ cena zakwaterowania

.....

stopka