Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS w Manchester w The Language Gallery

The Language Gallery to nowoczesna, wszechstronna szkoła języków obcych, w której realizowane są kursy języka angielskiego oraz niemieckiego. Doświadczeni, doskonale wykwalifikowani lektorzy (w tym również native speakers) oraz innowacyjny, dostosowany do indywidulanych potrzeb słuchaczy program nauczania sprawiają, że nauka języka obcego staje się przyjemnością i jest niezwykle skuteczna. Nad jakością edukacji i podstawą programową czuwają nauczyciele akademiccy London School of Business and Finance, z którym The Language Gallery ściśle współpracuje.

Szkoła ta reprezentuje świeże i innowacyjne podejście do edukacji globalnej oraz nauczania języków obcych. The Language Gallery oferuje szeroką gamę programów, które spełniają potrzeby studentów na całym świecie.

The Language Gallery oferuje programy realizowane w takich miastach jak Londyn, Manchester, Birmingham czy Toronto i Hanower. Co więcej, obydwa kampusy Londyn, Toronto i Hanower są nowo otwarte w lokalizacji w samym centrum miasta.

Studenci The Language Gallery będą mają dostęp do zasobów wiedzy światowej klasy w dowolnym dla siebie czasie – szkoła oferuje bowiem zajęcia zarówno rano, jak i wieczorem.

Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych kursów, oprócz doskonałych opinii kursantów, mogą być liczne akredytacje, jakie posiada szkoła – między innymi British Council. Trinity College London, University of Cambridge ESOL Examinations czy Languages Canada.

Zajęcia będą świetną okazją do interakcji z innymi uczestnikami kursu oraz nauczycielami dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności językowe w szybkim czasie. Kurs może byś dodatkiem do innego kursu językowego z ogólnym językiem angielskim. ponadto The Language Gallery oferuje darmowy klub konwersacji, który jest kolejną okazją do ćwiczenia języka i wymowy w międzynarodowym środowisku.

IELTS (International English Language Testing System) to test sprawdzający umiejętności językowe, stosowany do oceny poziomu znajomości języka angielskiego osób przyjmowanych na studia lub do pracy, a także jako ocena postępów w toku nauki. Stworzony został przez trzy instytucje: British Council, University of Cambridge ESOL Examinations oraz IDP Australia. IELTS jest uznawany przez największe uczelnie, firmy oraz instytucje zawodowe na świecie oraz niemal wszystkie uczelnie wyższe w Wielkiej Brytanii, a także wielu innych krajach. IELTS jest warunkiem koniecznym przy emigracji do Australii, Kanady lub Nowej Zelandii,  jest rownież alternatywą dla innego egzaminu językowego, jakim jest TOEFL.

Kurs IELTS w The Language Gallery jest dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta. Szkoła oferuje trzy poziomy zaawansowania kursu: Intermediate, Upper Intermediate oraz Advanced. Kurs odkrywa wszystkie umiejętności językowe potrzebne do zdana egzaminu IELTS: czytanie, pisanie, mówienie oraz słuchanie. Kampus w Londynie dodatkowo oferuje rownież darmowy klub IELTS, gdzie w towarzystwie innych osób i przyjaciół z kursu bedziesz mógł pogłębiać swoja wiedzę i przygotowywać się do egzaminu.

Po ukończeniu kursu bedziesz gotowy do zdania egzaminu IELTS. W zależności od tego ile punktów zdobędziesz na egzaminie będziesz mógł aplikować na wymarzony uniwersytet w Wielkiej Brytanii!

W trakcie czasu wolnego żaden uczestnik kursu z pewnością nie zazna nudy!Kurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.
Lokalizacja: Manchester
Wymagany poziom języka angielskiego: B1
Kurs trwa minimum 2 tygodnie.
Terminy: każdy poniedziałek
Cena: prosimy o kontakt
Egzamin dodatkowy płatny: 135 GBP

W trakcie czasu wolnego żaden uczestnik kursu z pewnością nie zazna nudy!
The Language Gallery organizuje 3 rodzaje atrakcji dla słuchaczy -wycieczki, imprezy oraz klub filmowy.

Szkoła zapewnia komfortowe i bezpieczne, jak również przyjazne zakwaterowanie w doskonałych lokalizacjach. Uczestnicy kursów mają do wyboru 4 formy zakwaterowania:

 

 

stopka