Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Kurs przygotowujący do Cambridge Exam (ESOL) w Canterbury w Stafford House

Stafford House jest cześcią jednego z globalnych specjalistów wśród szkół językowych- Cambridge Educational Group. Od 60 lat pomagamy studentom z całego świata oferując im szerogą gamę kreatywnych i ciekawych kursów języka angielskiego. 

Od 1952 roku Cambridge Educational Group dostarcza najwyższej jakości akademickich kursów językowych, przygotowując w ten sposób tysiące uczniów na studia na prestiżowych uczelniach z całego świata.

Nasz zespół zawsze skupia się na uczniu, niezależnie od tego jakie są jego aspiracje: college czy kurs językowy- Cambridge Educational Group gwarantuje najlepszej jakości program nauczania, dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi nauczycieli. Nasi uczniowie są w centrum wszystkiego co robimy. Uczymy ich poprzez ciężką pracę i zaangażowanie, dzięki czemu dostają się na najlepsze uniwersyty na świecie.Kurs ESOL  (English for Speakers of Other Languages) jest to kurs skladający się z 3 egzaminów: FCA, CAE, CPE.

Posiadanie certyfikatu w wielu przypadkach pozwala studiować w Polsce lub za granicą - FCE i CAE są honorowane przez wiele uczelni, jako potwierdzenie znajomości języka będące warunkiem przyjęcia na studia, często pozwalają też na zaliczenie lektoratu lub wewnętrznego egzaminu językowego podczas studiów. Warto tu wymienić brytyjskie uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge, a w Stanach Zjednoczonych m.in. California Institute of Technology czy New York University. Na liście polskich uczelni uznających FCE lub CAE znajduje się ponad 160 szkół wyższych, w tym Uniwersytet Warszawski i Jagielloński oraz min. Politechnika Śląska i Warszawska. 

  • Intensywny kurs oraz dopasowany program jest gwarancją zdanego egzaminu ESOL
  • Kurs pozwana na udoskonalenie wszystkich kompetencji językowych potrzebnych do zdania egzaminu
  • Egzaminy odbywają się co miesiąc
  • W cenę wliczone są materiały edukacyjne, dostęp do internetu oraz dodatkowe zajęcia popołudniowe

Daty egzaminów w Canterbury:

 

Kurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia.
L
okalizacja: Canterbury
Kurs trwa: 5,9,10 lub 11 tygodni
Wymagany poziom języka: B2 - C1

Terminy i cena:
prosimy o kontakt!...


stopka