Menu
Skontaktuj się z nami

(22) 404 05 02602 751 351

Intensywny kurs języka francuskiego w Azur Lingua

Azur Lingua jest jedną z najlepszych szkół języka francuskiego we Francji. Od ponad 20 lat oferuje szeroki wybór kursów języka francuskiego w uroczej Nicei. Szkoła znajduje się w samym centrum tego rajskiego mista, nieopodal plaży i Bulwaru Anglików. Wysoki poziom nauczania oraz wiele zajęć pozalekcyjnych organizowanych przez szkołę sprawia, że nauka jest efektywnie łączona z wypoczynkiem. Szkoła  jest członkiem Campus France będącego Państwową Agencją ds. Promocji Szkolnictwa Wyższego Języka Francuskiego Za Granicą i działa pod kontrolą Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej Francji.

Kampus szkoły posiada bogate wyposażenie, nauka odbywa się w całkowicie klimatyzowanych pomieszczeniach tworząc optymalne warunki do podnoszenia kompetencji językowych.  Szkoła wychodzi na wyjątkowo przyjazny wewnętrzny ogród z pięknym widokiem.

Wszyscy nauczyciele są francuskojęzyczni, są absolwentami studiów wyższych ze specjalizacją w nauczaniu języka francuskiego jako obcego (FLE) i gwarantują interaktywną, przyjemną naukę oraz szybkie wyniki

Szkoła francuskiego Azurlingua przyjmuje uczniów, na których składają się: młodzież, studenci, dorośli, którzy już podjęli pracę zawodową oraz nauczyciele, którzy przyjeżdżają, by odbyć staż. W ten sposób w szkole reprezentowanych jest przeszło 40 narodowości. Taka różnorodność stwarza idealne warunki do odkrywania innych kultur i poznawania osób z całego świata. Nie ważne jaki jest Twój poziom języka francuskiegio, szkoła Azur Lingua oferuje krsy na kazdym poziomie zaawansowania, abys mógł rozwinąć wszystkie umiejetności językowe niezbędne do płynnego posługiwania się językiem francuskim! Ucz się gramatyki, słownictwa, komunikacji orz czytania w międzynarodowej atmosferze uczniów z calego świata! Celem kursu jest maksymalne ćwiczenie wszystkich umiejętnści językowych w najróżniejszych sytuacjach orz podniesienie Twoiich kwalifikacji.  

  • pierwszego dnia kursu odbędzie się test poziomujący (pisemny  ustny), aby przypoprządkować Cię do odpowiedniej grupy
  • na koniec kursu otrzymasz od szkoły certyfikat uznawany przez komisję Europejską (ECTS)

Wyjazd na kurs da Ci nie tylko wspaniałe warunki do nauki jezyka, ale również czas wolny na przyjemności takie jak wyjścia na plażę, która znajduje się nieopodal szkoły, wyjścia ze znajomymi z kursu, zwiedzane okolicy, spaceery po centrum masta.

Ilośc lekcji tygodniowo: 20 28
Wiek: 13-18 13-18
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże, Francja Lazurowe Wybrzeże, Francja
Czas trwania: od 1 tygodnia od 1 tygodnia
Terminy:

każdy poniedziałek

każdy poniedziałek 
Ilość osób w grupie: max.12 max.8
Cena:

Kurs intensywny + zajęcia+ posiłki ŁĄCZNIE z zakwaterowaniem: 785 Euro/tydzień


Dodatkowa opłata w przypadku zakwaterowania u rodziny, pokój pojedynczy: 70 Euro/tydzień

Kurs intensywny+ zajęcia + posiłki BEZ zakwaterowania: 425 Euro/ tydzień

Koszty administracyjne: 60 Euro

Kurs intensywny + zajęcia+ posiłki ŁĄCZNIE z zakwaterowaniem: 785 Euro/tydzień

 Dodatkowa opłata w przypadku zakwaterowania u rodziny, pokój pojedynczy: 70 Euro/tydzień

Kurs intensywny+ zajęcia + posiłki BEZ zakwaterowania: 425 Euro/ tydzień

koszty administracyjne : 60 Euro

Szkoła Azur Lingua znajduje się w samejym seeru przepieknego miasta jakim jest Nicea. Nieopodal szkoły znajduje się stacja kolejowa, a plaża to tylko 15 min. przyjemnego spaceru spaceru.

Budynki szkoły zostaył niedawno odnowione, dzieki czemu sale w których prowadzone są zajecia stwarzają optymalne warynki do nanuki języka francuskiego. Klasy przystosowane sa równiez dla osób niepełnosprawnych. 

Oprócz klimatyzacji w kazdej z klas dostepne sa również sala komputerowa oraz kawiarenka. 

Przed wejściem do szkoły znajduje sie przepiekny ogród o powierzchni pomnad 500 m2 porosnięty tutejszymi palmami oraz roślinnością dajacą wspaniałą atmosferę do wypoczynku. 

Co posiada szkoła:

  • 11 klimatyzowanych, nowoczesnych sal,
  • sale komputerowe( 12 komputerów)
  • strefe internetową( 8 komputerów)
  • maszyny z napojami i przekaskami
  • Wyposażeni audio-visualne
  • darmowy dostep do nternetu na całym terenie szkoły
  • karty znizkowe dla uczniów

stopka